سفارش تبلیغ
صبا ویژن

لینکدونی / گپ تهران کرج شیراز قم اصفهان مشهد و...

لینکدونی بزرگ تلگرام (لینکوبر) محلی امن برای تبلیغات شماست(برای ورود به لینک ها حتما فیلتر شکن خود را فعال کنید)

لینکدونی تلگرام چیست؟

لینکدونی کانالی است در تلگرام که لینک های مربوط به گروه های چت ، کانال های اموزشی ،کسب و کار ها ،فروش محصولات و … در معرض نمایش کاربران قرار میگیرد و کاربران میتوانند با سرچ کردن کلمه کلیدی خود در کانال لینکوبر (لینکدونی بزرگ تلگرام) به راحتی کانال و یا گروه مورد نظرخود را پیدا کنند و در آن جوین شوند.

لازم به ذکر است که تلگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی با امکانات بسیار فراوان است ، که دائما در حال توسعه و گسترش میباشد و محبوبیت خاصی بین کاربران دارد.

لینکدونی بزرگ تلگرام

چرا باید از لینکدونی استفاده کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید عرض کنم که تمامی کسانی که از تلگرام استفاده میکنند به این موضوع رسیده اند که پیدا کردن کانال و یا گروهی خاص که به دنبال آن هستند از طریق سرچ کردن در تلگرام کمی اذیتت کننده می باشد زیرا به دلیل تشابه نام کانال ها یا تشابه آیدی کانال ها و همچنین وجود کانال های فیک و… پیدا کردن کانال مورد نظر دشوار است.

اینجاست که نقش لینکدونی بزرگ تلگرام (لینکوبر) پررنگ تر می شود و شما به راحتی با سرچ کردن کلمه کلیدی مربوط به گروه یا کانال مورد نظر به راحتی لینک جوین را پیدا خواهید کرد.

میتوانیم از تبلیغات کانال لینکدونی لینکوبر استفاده کنیم؟

جواب واضح است ، لینکوبر محل امن انجام تبلیغات شماست با شرایط ویژه که در کانال لینکوبر توضیح داده شده است و شما به راحتی با عضویت در این کانال و مشاهده ی شرایط تبلیغ میتوانید طبق لیست زمانی که ادمین در اختیار شما قرار میدهد و با پرداخت مبلغ بسیار ناچیز ،کانال و یا گروه چت خود را در لینکدونی قرار دهید تا شاهد ورود افرادی که به دنبال آن هستند باشید.

آیا سایت لینکوبر هم نقش یک لینکدونی را دارد؟

بلی ، ما در سایت لینکوبر شمارا به کانال لینکدونی لینکوبر هدایت میکنیم و صد البته کسانی که خواهان تبلیغ در خود سایت هم هستند این شرایط محیاشده که با درخواست از ادمین میتوانید بنر تبلیغاتی خود را در سایت نیز قرار دهید.